Si Rossi - opinie

Długo szukałam klasycznych, ponadczasowych szpilek, które posłużą mi na lata. Przyjaciółka poleciła mi buty Si Rossi. Opinie zarówno innych kobiet w internecie jak i jej przekonały mnie do zakupu, czego nie żałuję!:) Klasyczne czarne szpilki na niedużym obcasie to mój must have podczas wszelkich większych wyjść. Buty Si Rossi to moja ukochana zdobycz i wiem, że będą ze mną jeszcze dłuuugo. Uwielbiam je!
Paulina
Moja mama jest niezwykle elegancką kobietą, od kiedy pamiętam. Nie mogłam znieść tego, że kupuje buty na obcasie słabej jakości, które po kilku wyjściach się psują i wyglądają po prostu tanio. Postanowiłam sprawić jej prezent, który posłuży jej na wiele lat. Zdecydowałam się na buty Si Rossi. Opinie przekonały mnie że będzie to dobry wybór. I się nie myliłam. Mama zachwycona i mówi, że to na pewno nie jest jej ostatnia para butów Si Rossi. :)
Justyna
Tydzień przed najważniejszym wydarzeń mojego życia, czyli ślubem zostałam bez butów, po prostu o tym zapomniałam… Potrzebowałam czegoś bardzo wygodnego i porządnego, na szczęście właścicielka salonu sukien ślubnych pokazała mi markę Si Rossi. Wcześniej o niej nie słyszałam, ale przeszukując cały internet, postanowiłam skusić się na te buty Si Rossi - opinie mnie zachwyciły, więc zaryzykowałam. Buty sprawdziły się idealnie!
Ela
Kilka lat mieszkałam we Włoszech i po prostu pokochałam ten szyk Włoszek. Przyjaciółka pożyczyła mi kiedyś sandały na imprezę. Mimo ogromnej platformy były strasznie wygodne i były to właśnie buty Si Rossi - opinie nie są bezpodstawne. Wcześniej nie potrafiłam chodzić w tak wysokich obcasach, a teraz dzięki Si Rossi nie sprawia mi to żadnego kłopotu. Uwielbiam te buty.
Ada
Na markę Si Rossi wpadłam przypadkowo, przeglądając opinie o wygodnych, eleganckich butach Włoskich. Zamówiłam kilka modeli różnych marek, żeby wybrać te najlepsze i okazały się to właśnie buty Si Rossi - opinie pod zdjęciami pomogły mi dokonać wyboru i nie żałuje, buty mam już kilka lat i nadal wyglądają jak nowe. Nawet nie pożyczyłam ich własnej siostrze, bo to moje skarby!:)
Patrycja